Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » archiwalne formy aktywizacji

Archiwalne aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2016-06-10

Dodatkowy nabór na szkolenie wojskowe kandydatów na oficerów w 2016r.

2015-02-25

NABÓR WNIOSKÓW NA ORGANIZACJĘ STAŻY ZAKOŃCZONY

Powiatowy Urząd w Kolnie uprzejmie informuje ,że w związku z ogłoszeniami o organizacji staży dla osób bezrobotnych do 25 roku życia oraz dla osób bezrobotnych powyżej 29 roku na dzień 20 lutego 2015 roku do urzędu wpłynęło 146 wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla 207 osób bezrobotnych w tym:

  • dla 111 osób bezrobotnych do 25 roku życia,
  • dla 82 osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia,
  • inne 14 osób bezrobotnych.

Liczba miejsc staży do zrealizowania w ramach posiadanych środków Funduszu Pracy to dla 23 osób do 25 roku życia oraz dla 50 osób powyżej 29 roku życia.

W chwili obecnej trwa weryfikacja wniosków informacje o sposobie rozpatrzenia wniosków przekazywane będą pracodawcom.

W związku z dużą ilością wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu, przekraczających liczbę miejsc możliwą do sfinansowania z dniem 24 lutego 2015 roku kończymy nabór wniosków.

Jednocześnie uprzejmie informujemy że realizacja Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER ) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego jest przewidziana od miesiąca kwietnia 2015 r . W  ramach programu realizowane będą staże dla osób bezrobotnych do 29 roku życia. Wzory wniosków   oraz  informacja o możliwości składania zostanie  zamieszczona na stronie internetowej  www.pupkolno.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

DYREKTOR

Powiatowego Urzędu Pracy

Wacław Sójko

2015-02-11

ORGANIZACJA STAŻY DLA BEZROBOTNYCH do 25 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie uprzejmie informuje, że otrzymał dodatkowe środki finansowe Funduszu Pracy  z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu dla osób bezrobotnych do 25 roku życia.

W ramach programu realizowane będą niżej wymienione formy aktywizacji :

bony szkoleniowe (5 osób)
bony na zasiedlenie (5 osób)
staże (23 osoby).

Czytaj aktualność: ORGANIZACJA STAŻY DLA BEZROBOTNYCH  do 25 roku życia
2015-02-11

ORGANIZACJA STAŻY DLA BEZROBOTNYCH powyżej 29 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie uprzejmie informuje, że realizacja Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER ) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego jest przewidziana od miesiąca kwietnia 2015 r.

Z uwagi na przesunięcie terminu realizacji m.in. staży w ramach programu POWER udostępniamy wniosek na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach posiadanych środków Funduszu Pracy  dla  50 osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia.

Czytaj aktualność: ORGANIZACJA STAŻY DLA BEZROBOTNYCH  powyżej 29 roku życia
Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do:
Brak form aktywizacji