Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Konkurs "Organizacja ucząca się" 2017

Konkurs "Organizacja ucząca się" 2017

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Politechnika Białostocka oraz Gazeta Współczesna zapraszają pracodawców z województwa podlaskiego do udziału w trzeciej edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2017".

Celem konkursu „Organizacja ucząca się 2017" jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników, są zorientowani  na zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników i wyróżniają się m.in. elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe, realizujących działania mające na celu rozwój swoich pracowników.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej, Podlaskie Forum Gospodarcze, Podlaski Związek Pracodawców. Patronat medialny: Polskie Radio Białystok, portal bialystokonline.pl, Gazeta Współczesna.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno firmy z sektora MŚP, duże firmy, jak i pracodawcy z sektora publicznego. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach z uwzględnieniem obszaru działania:
a) „Mikro i Małe Przedsiębiorstwa" (zatrudnienie do 49 pracowników) – zwycięzca zostanie wyłoniony w każdym powiecie ziemskim i grodzkim woj. podlaskiego,
b) „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa" (zatrudnienie od 50 pracowników) – zwycięzca zostanie wyłoniony w  województwie podlaskim,
c) „Sektor publiczny" - zwycięzca zostanie wyłoniony w województwie podlaskim.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Formularz powinien być podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy i opieczętowany we wskazanym miejscu.

Założeniem konkursu jest wybór najlepszych pracodawców stosujących zasady „organizacyjnego uczenia się" w oparciu o złożone i ocenione przez Kapitułę Konkursu formularze zgłoszeniowe.
 
Formularz zgłoszeniowy można złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok w terminie  od 1 września do 31 października 2017 roku.


Zwycięzcy konkursu otrzymają: dyplom grawerowany oraz prawo posługiwania się tytułem „Organizacja ucząca się 2017" przez okres jednego roku od dnia wręczenia nagród.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali w lutym 2018 roku.

Szczegółowe informacje  dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie konkursu.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku pod numerem telefonu 85 74 97 230.

Aktualność dodana przez: Bartosz Kokoszko (2017-09-04 09:29:17)
Data wydarzenia : 2017-09-04
Data publikacji : 2017-09-04

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkolno.pl/wydarzenie/109/konkurs-organizacja-uczaca-sie-2017